AKO NAKUPOVAŤ

1Naštívte náš e-shop
2Vytvorte Vašu objednávku.
3Zvoľte sposob dopravy a platby.
V prípade otázok neváhajte a kontaktujte nás na emailovej adrese obchod@panacea.sk. Ďakujeme!

OTVÁRACIE HODINY

Po-Pia
8:00 - 18:00
So
9:00 - 14:00
Ne
Zatvorené
Varovanie
  • Priradiť VirtueMart komponent k položke menu

Ťažné laná

§ 16 vyhlášky MDPT SR č. 464/2009 Z. z. nespomína ťažné lano pri určení zložiek povinnej výbavy, z čoho vyplýva, že nie je súčasťou povinnej výbavy. Väčšina vodičov ho aj tak vo vozidle má.

 

LANO ŤAŽNÉ do 1800 kg

Ťažné lano pre osobné automobily do celkovej hmotnosti 1800kg. Nesmie byť používané ako vyslobodzovacie. Pri vlečení nemôže dochádzať k poškodzovaniu odieraním od ťahaného alebo vlečeného osobného automobilu. Vlečené vozidlo nesmie mať poškodený brzdový systém. Lano je zakončené dvoma karabínami a červenou zástavkou.

Dĺžka: 4m
Priemer: 10mm


LANO ŤAŽNÉ do 2100 kg - pružné

Ťažné lano pre osobné automobily do celkovej hmotnosti 2100kg. Nesmie byť používané ako vyslobodzovacie. Pri vlečení nemôže dochádzať k poškodzovaniu odieraním od ťahaného alebo vlečeného osobného automobilu. Vlečené vozidlo nesmie mať poškodený brzdový systém. Lano je zakončené dvoma karabínami a červenou zástavkou.

Dĺžka: 1,5 - 4m


LANO ŤAŽNÉ do 3000 kg

Ťažné lano pre osobné automobily do celkovej hmotnosti 3000kg. Nesmie byť používané ako vyslobodzovacie. Pri vlečení nemôže dochádzať k poškodzovaniu odieraním od ťahaného alebo vlečeného osobného automobilu. Vlečené vozidlo nesmie mať poškodený brzdový systém. Lano je zakončené dvoma karabínami a červenou zástavkou.

Dĺžka: 4m
Priemer: 15mm


LANO ŤAŽNÉ do 5000 kg

Ťažné lano pre osobné automobily do celkovej hmotnosti 5000kg. Nesmie byť používané ako vyslobodzovacie. Pri vlečení nemôže dochádzať k poškodzovaniu odieraním od ťahaného alebo vlečeného osobného automobilu. Vlečené vozidlo nesmie mať poškodený brzdový systém. Lano je zakončené dvoma karabínami a červenou zástavkou.

Dĺžka: 4m
Priemer: 18mm


 

NAHOR
Prázdny košík